DSV ogłasza składy kadr

Utworzono: 20.05.2019 17:31 / sk

Niemiecki Związek Narciarski (DSV) ogłosił składry kadr i grup szkoleniowych kobiet i mężczyzn na sezon 2019/20.


W skład kadry narodowej Niemiec (grupy treningowej IA), którą poprowadzi od nowego sezonu były trener Polaków Austriak Stefan Horngacher, którego wspierać będą Jens Deimel, Christian Heim i Bernhard Metzler znalazło się ośmiu zawodników. Oprócz mistrza świata Markusa Eisenbichlera znaleźli się w niej Richard Freitag, Andreas Wellinger, Karl Geiger, Stephan Leyhe i Constantin Schmid, oraz powracający po kontuzjach Severin Freund czy David Siegel. 

 

Grupę treningową I, w skład której weszli Moritz Baer, Martin Hamann, Felix Hoffmann, Justin Lisso, Pius Paschke, Kilian Maerkl, Philipp Raimund i Luca Roth poprowadzą Christian Winkler, Andreas Mitter oraz Peter Rohwein.

 

Nominację do kadry IA kobiet prowadzonej nadal przez Andreasa Bauera i Christiana Brudera otrzymały Katharina Althaus, Carina Vogt, Juliane Seyfarth, Ramona Straub, Svenja Wuerth i Anna Rupprecht.

 

mężczyźni

grupa treningowa IA - Markus Eisenbichler, Richard Freitag, Andreas Wellinger, Karl Geiger, Stephan Leyhe, Constantin Schmid, Severin Freund, David Siegel

grupa treningowa IB - Moritz Baer, Martin Hamann, Felix Hoffmann, Justin Lisso, Pius Paschke, Kilian Maerkl, Philipp Raimund, Luca Roth

grupa treningowa IIA - Tom Gerisch, Claudio Haas, Quirin Modricker, Finn Braun, Luca Geyer, Tim Hettich, Eric Hoyer, Simon Spiewok, Justus Grundmann

grupa treningowa IIB - Nick Dittrich, Philip Fries, Aeneas Frisch, Luis Pojtinger, Emanuel Schmid, Sebastian Schwarz, Simon Steinbeisser, Alexander Angerer, Lennart Barthmann, Ben Bayer, Jannik Faisst, Lucas Heumann, Nils Raumer, Adrian Tittel, Felix Frischmann, David Gruber, Maximilian Herr, Elias Malcher, Otto Maus, Florian Weinert

grupa wspierana - Julian Hahn, Marinus Kraus, Sebastian Rombach, Fabian Seidl, Adrian Sell, Andreas Wank, Cedrik Weigel

 

kobiety

grupa treningowa IA - Katharina Althaus, Carina Vogt, Juliane Seyfarth, Ramona Straub, Svenja Wuerth, Anna Rupprecht

grupa treningowa IB - Gianina Ernst, Luisa Goerlich, Pauline Hessler, Agnes Reisch

grupa treningowa IIA - Selina Freitag, Alina Ihle, Arantxa Lancho, Josephin Laue, Sophia Maurus, Maria Gerboth, Jenny Nowak, Anna Jaekle

grupa treningowa IIB - Lilly Kuebler, Emilia Goerlich, Emily Schneider, Amelie Thannheimer, Michelle Goebel, Cindy Haasch, Lia Boehme, Magdalena Burger, Joanna Eberle, Trine Goepfert, Anne Haeckel, Klara Lebelt, Ronja Loh

grupa wspierana - Henriette Kraus

 

Ostatnie