T4S - składy zgłoszonych ekip
Utworzono: 26.12.2020 09:00
/ hn
EST - Estonia
FIN - Finlandia
· Antti Aalto
· Niko Kytosaho
FRA - Francja
· Mathis Contamine
· Valentin Foubert
GER - Niemcy z grupą narodową* na zawody w Oberstdorfie i Partenkirchen
· Moritz Baer *
· Markus Eisenbichler
· Richard Freitag *
· Severin Freund
· Karl Geiger
· Martin Hamman
· Kilian Maerkl *
· Pius Paschke
· Luca Roth *
· Constantin Schmid
· David Siegel *
· Andreas Wellinger *
ITA - Włochy
· Giovanni Bresadola
JPN - Japonia
· Junshiro Kobayashi
· Ryoyu Kobayashi
· Naoki Nakamura
· Keiichi Sato
· Yukiya Sato
NOR - Norwegia
· Sander Vossan Eriksen
· Johann Andre Forfang
· Halvor Egner Granerud
· Robert Johansson
· Marius Lindvik
· Daniel Andre Tande
POL - Polska
· Maciej Kot
· Dawid Kubacki
· Klemens Muranka
· Andrzej Stekala
· Kamil Stoch
· Aleksander Zniszczsol
· Piotr Zyla
RUS - Rosja
· Evgeniy Klimov
· Ilya Mankov
· Mikhail Nazarov
SLO - Słowenia
· Ziga Jelar
· Anze Lanisek
· Bor Pavlovcic
· Cene Prevc
· Domen Prevc
· Peter Prevc
SUI - Szwajcaria
· Simon Ammann
· Gregor Deschwanden
· Dominik Peter
USA - Stany Zjednoczone
· Casey Larson
69-ty Turniej Czterech Skoczni rozpocznie się w poniedziałek 28 grudnia kwalifikacjami w niemieckim Oberstodorfie. Od pierwszej edycji w roku 1953 zawodów nidgy nie odwołano. Tym razem jednak wszystkie cztery konkursy rozegrane zostaną bez udziału publiczności.
Poniżej prezentujemy składy zgłoszonych drużyn.
AUT - Austria
· Philipp Aschenwald
· Michael Hayböck
· Daniel Huber
· Jan Hörl
· Stefan Kraft
· Thomas Lackner
· Markus Schiffner
BUL - Bułgaria
· Vladimir Zografski
· Michael Hayböck
· Daniel Huber
· Jan Hörl
· Stefan Kraft
· Thomas Lackner
· Markus Schiffner
BUL - Bułgaria
· Vladimir Zografski
CAN - Kanada
· Mackenzie Boyd-Clowes
· Mackenzie Boyd-Clowes
EST - Estonia
FIN - Finlandia
· Antti Aalto
· Niko Kytosaho
FRA - Francja
· Mathis Contamine
· Valentin Foubert
GER - Niemcy z grupą narodową* na zawody w Oberstdorfie i Partenkirchen
· Moritz Baer *
· Markus Eisenbichler
· Richard Freitag *
· Severin Freund
· Karl Geiger
· Martin Hamman
· Kilian Maerkl *
· Pius Paschke
· Luca Roth *
· Constantin Schmid
· David Siegel *
· Andreas Wellinger *
ITA - Włochy
· Giovanni Bresadola
JPN - Japonia
· Junshiro Kobayashi
· Ryoyu Kobayashi
· Naoki Nakamura
· Keiichi Sato
· Yukiya Sato
NOR - Norwegia
· Sander Vossan Eriksen
· Johann Andre Forfang
· Halvor Egner Granerud
· Robert Johansson
· Marius Lindvik
· Daniel Andre Tande
POL - Polska
· Maciej Kot
· Dawid Kubacki
· Klemens Muranka
· Andrzej Stekala
· Kamil Stoch
· Aleksander Zniszczsol
· Piotr Zyla
RUS - Rosja
· Evgeniy Klimov
· Ilya Mankov
· Mikhail Nazarov
SLO - Słowenia
· Ziga Jelar
· Anze Lanisek
· Bor Pavlovcic
· Cene Prevc
· Domen Prevc
· Peter Prevc
SUI - Szwajcaria
· Simon Ammann
· Gregor Deschwanden
· Dominik Peter
USA - Stany Zjednoczone
· Casey Larson