Zapraszamy na Mistrzostwa Polski do Szczyrku

Utworzono: 06.10.2015 23:54 / ab

W dniach 9-10 października na skoczni Skalite w Szczyrku rozegrane zostaną Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. O medale powalczą czołowi polscy skoczkowie oraz skoczkinie narciarskie, które o tytuły mistrzowskie walczyć będą po raz drugi w historii.

Tytułu mistrza Polski na skoczni HS-106 bronić będzie Piotr Żyła, który przed rokiem pokonał Kamila Stocha i Bartłomieja Kłuska.  W rozegranych rok temu po raz pierwszy w historii Letnich Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich kobiet triumfowała Magdalena Pałasz; srebro wywalczyła wówczas Joanna Szwab, a na najniższym stopniu podium stanęła Kinga Rajda.

12:10 drużynowy konkurs skoków – seria finałowa

Bilety na zawody nabyć będzie można w cenie 20 zł (miejsca siedzące) i 10 zł (miejsca stojące) pod skocznią w dniu zawodów.