Reprezentanci Śląska i Małopolski wygrywają konkursy drużynowe XXI OOMł. (aktualizacja)

Utworzono: 24.02.2015 12:36 / ab

Reprezentacje Śląska i Małopolski zwyciężyły w konkursie drużynowym rozegranym w poniedziałek na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.

W kategorii junior A drużyna AZS Zakopane / Małopolska w składzie Tymoteusz Urbaś, Krzysztof Leja i Andrzej Stękała (672,5 pkt) pokonała reprezentantów województwa Podkarpackiego / Zagórskie TS Zakucie – Gabriela Majchra, Michała Milczanowskiego i Adama Rudę (510,5 pkt). Miejsce trzecie zajęli zawodnicy zakopiańskiego klubu TS Wisła Zakopane (woj. Małopolskie) – Paweł Murzyn, Michał Pytel i Krystian Karpiel (477,9 pkt).

Na miejscu czwartym uplasowali się Piotr Byrski, Jan Łowisz i Michał Gut-Chowaniec (woj. Małopolskie) (444,8 pkt). Miejsce piąte zajęli zawodnicy klubu WSS Wisła w Wiśle (woj. Śląskie) – Kamil Jurek, Marek Matuszny oraz Narek Jesajan (141,9 pkt).

W kategorii junior B najlepsza okazała się reprezentacja klubu SSR LZS Sokół Szczyrk (woj. Śląskie) w składzie Dawid Krupa, Szymon Łokaj i Dominik Kastelik (608,3 pkt). Miejsce drugie ze stratą 144,5 pkt do zwycięzców zajęła drużyna z Małopolski – Andrzej Pałasz, Daniel Mąka i Paweł Gut (463,8 pkt). Na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Śląska – Paweł Twardosz, Jakub Jurosz i Mateusz Dyrcz (438,7 pkt).

Miejsce czwarte zajęła ekipa z Małopolski w składzie Maciej Łukaszczyk, Paweł Chyc i Łukasz Bukowski (371 pkt). Na miejscu piątym uplasowali się zawodnicy klubu AZS Zakopane (woj. Małopolskie) – Maciej Dziedzic, Matusz Staszel i Krystian Kołodziej (367,5 pkt).