Skokani opět na golfu, tentokrát v Cihelnách

Erstellt am: 20.05.2012 23:06 / mt

Ve čtvrtek 17. května se na hřišti v Cihelnách u Karlových Varů konal golfový Turnaj mistrů & Red Bull Final 5.

Bývalá běžkyně na lyžích Ivana Rádlová, účastnice ZOH v Calgary 1988 porazila v soutěži dvojic Texas Scramble naše skokany na lyžích. Druhé místo obsadili Jakub Janda s koučem Radkem Žídkem a třetí skončili hlavní trenér reprezentace David Jiroutek a náš toho času nejlepší skokan Roman Koudelka.

K vidění tu ale kromě skokanské reprezentace byli i zástupci jiných zimních sportů, za ski cross Tomáš Kraus a za hokejisty představitelé karlovarské Energie útočník Václav Skuhravý nebo brankář Lukáš Mensator, který prý patří mezi hokejisty k nejlepším golfistům.