987.2
3
Polsko
986.7

První závod Raw Air ovládlo Rakousko, Češi ve složení Polášek, Štursa, Janda a Koudelka skončili sedmí.

Český tým vsadil na úvodní prolog Raw Air sestavu Polášek, Štursa, Janda a Koudelka. Závod rozjel Viktor Polášek, ten za 116 metrů zařadil Čechy na průběžnou devátou příčku. Po něm dostal šanci Vojtěch Štursa 112 metrů a následně Jakub Janda, který povedeným skokem 125 metrů podržel český tým. O metr méně si připsal v prvním dějství Roman Koudelka 124 metrů. V prvním kole Česká republika získala na své konto 425,4 b. a zařadila se na sedmou pozici. Vedoucími závodníky byli Němci, na které ztrácel necelé čtyři body rakouský tým. Třetí místo průběžně patřilo Norům.

Ve finále čeští skokani uhájili sedmé místo. Skokan Viktor Polášek potvrdil skok z kola prvního, 116 metrů. Polepšili si Štursa 118 metrů a také Roman Koudelka 126 metrů. Metrově naopak ubral zkušený Jakub Janda 120,5 m.

Český tým si v prologu severské Raw Air vysloužil sedmé místo za zisk 843,7 b. Z vítězství se radovali Rakušané, kteří překonali  o 12,5 b. průběžného lídra, Němce. Na třetí flek poposkočili Poláci před čtvrtými Nory.

V individuálním hodnocení byl nejlepším skokanem Stefan Kraft před druhým Slovincem Peterem Prevcem a třetím Němcem Andreasem Wellingerem. Do elitní dvacítky se prokousal také devatenáctý Čech Roman Koudelka.